nassfeld-cs

HOTLINE: +43 676 758 35 00
+420 603 555 590
(hovoříme česky)

Kalendář akcí

Akce Nassfeld

 
 
akce-zima-2014-1.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yetti Snow Show


Začněte lyžařskou sezónu s Yettim!

yetti.jpg

Yetti Snow Show, která je zároveň otevírání lyžařské sezóny v Nassfeldu, je jedinečná příležitost jak strávit zimní dovolenou ještě před Vánocemi. Pestrý program v produkci CKPK vám zaručí jak skvělou zábavu, tak i vítečné lyžařské zážitky. Během Yetti Snow Show, kde probíhá párty přímo na sjezdovce si můžete bezplatně otestovat nejnovější modely lyží, ochutnat moravská vína, odnést si zajímavé dárky z bohaté tomboly a večer se jít pobavit na velkou párty 80. let. Celou akcí vás bude provázet Martin Dejdar a možná potkáte i další hvězdy českého showbyznysu.

 

Yetti Snow Show se každoročně koná v půli prosince!

 

 
 

Cuba Fest

 

Chcete zažít žhavé rytmy na ledovém sněhu?

kubafest.jpg

Kubánský festival, který každoročně přitáhne pozornost všech  milovníkům hor, kteří chějí zakončit lyžařskou sezónu "stylově". Správně namíchané mojito, caipirinha nebo cuba libre k tomu sluníčko, kubánské tanečnice a nekonečné rytmy salsy a latino. Tohle není letní dovolená, tohle je Festa de Cuba - největší párty pod širým nebem v Korutansku, která se každoročně koná v dubnu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krampus

 
 
Víte, co je Krampus? Ne?
krampus3.jpg
 
Krampus je rakouská obodba Mikuláše, ovšem v mnohem děsivějším provedení. Je to alpské strašidlo, které se zjevuje v období Adventu. Tak jako v Česku chodí Mikuláš se svými pomocníky Andělem a čertem, v Rakousku jsou pořádány takzvané Krapuslafy - průvody Krampusů a jejich skupin, které soutěží o nejlepší masku. Je to velkolepá show plná světel, síry a úchvatných masek. Rozhodně se nejdedná o žádné druhořadé maškarní. Skupiny těchto strašidel nahánějí pořádnou hrůzu i dospělým! S Krampusem se můžete setkat jak na Yetti Snow Show, tak i během vánočních svátků anebo vás překvapí v některé s okolních vesnic.