nassfeld-cs

HOTLINE: +43 676 758 35 00
+420 603 555 590
(hovoříme česky)

Zimní dovolená

a-mill-express.jpg

Středisko Nassfeld je největší lyžařské vysokohorské středisko Korutan. Patří mezi nejmodernější v celém Rakousku především díky nejdelší kabinové lanovce - Millenium Express, která vás rychle a bezpečně přenese za 17 minut celých 7,6 km od parkoviště rovnou do Skiareny. Skiarena Nassfeld si vás okamžitě získá nejen komfortem lyžování, ale také modrou oblohou a slunečným počasí (196 slunečných dní v roce!)Na své si přijdou také fanoušci snowboardingu (trvale udržovaný snowpark a spousty volných terénů), běžkaři (přes 300km preparovaných tratí) nebo adrenalinový nadšenci (sáně, snowtubing, snowcycle, airboard, skifox a mnoho dalších).

K dispozici je celkem 30 moderních vleků a lanovek (5 kabinových lanovek, 4 šestisedačkové lanovky, 4 čtyřsedačkové lanovky, 17 vleků typu "kotva") s kapacitou 39.000 osob/hod. Středisko Nassfeld tak nabízí 110 km upravených sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce od 600 - 2.000 metrů.

lehatka.jpg

Skiarena Nassfeld nabízí kromě báječného lyžovaní, také veškeré služby, které jsou neodmyslitelnou součástí zimní dovolené a nejlepších vysokohorských středisek. Prvotřídní servis vám zajistí nespočet restauracípůjčovny a servis lyžílyžařské školy nebo nejdelší uměle osvětlená sjezdovka Evropy o délce 2,2 kilometrů. V celém regionu je hostům k dispozici také kyvadlová doprava zdarma.

Celé Korutany a středisko Nassfeld velmi dobře známe a víme, že o tomto kraji je možné hovořit dlouhé hodiny. Jsou velmi rozmanité a jejich kouzlo nespočívá pouze v perfektně upravench sjezdovkách a dobře namazaných lyžích. Můžete zde také zažít úžasnou letní dovolenou na kole nebo na vodě, ale stejně tak romantiku uprostřed alpských velikánů. V zimě si naopak můžete dopřát speciality všech lyžařů "jaga tee" a fantastické gulášové polévky.

 

Zahájení sézóny:  1. prosince

kopec.jpg

Ukončení sezóny: 5. dubna

Vzdálenost:           od Prahy 623 km, od Brna 544 km

 

Ubytování v Skiarena Nassfeld si můžete prohlédnout

a zarezervovat klinutím na odkaz Ubytování